G-5KMC2RV5EM
 
Grafika-AS-new2.jpg

Porad udzielają

Mateusz Olasek – fizjoterapeuta

olasek_edited.jpg

Od 2007 fizjoterapeuta, absolwent Medycznego Studium Zawodowego w Łodzi, Społecznej Akademii Nauk w Łodzi gdzie uzyskał tytuł magistra.

 

Od 14 lat aktywny zawodowo, pracował w klubach fitness (prowadząc zajęcia głównie na basenie – aquaaerobic), w przychodniach zajmujących się rehabilitacją ogólnoustrojową. Od 2011 roku fizjoterapeuta w Europejskim Centrum Opieki Medycznej i Pomocy Rodzinie w Zgierzu, gdzie zajmuje się głównie pacjentami ze schorzeniami neurologicznymi i ortopedycznymi. 

 

Od 2009 roku uczestnik szeregu szkoleń zawodowych m.in. Mulligan Concept A/B/C, Kinesiotaping KT1-KT2-KT3, terapia punktów spustowych, pinoterapia, suche igłowanie, diagnostyka obrazowa – to najważniejsze metody, którymi pracuje na co dzień. 

 

W 2018 roku został wykładowcą w Wyższej Szkole Zarządzania Personelem w Łodzi na kierunkach technik masażysta, technik ortopeda, technik usług kosmetycznych prowadząc zajęcia z anatomii, pracowni fizjoterapii, fizykoterapii, pracowni masażu.

 

Wykładowca Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Łodzi na studiach podyplomowych – kierunki medyczne.

 

W 2011 został fizjoterapeutą Łódzkiej drużyny rugby MasterPharm Rugby Łódź, prowadząc zespół przez kilka lat. Fizjoterapeuta Kadry Polski kobiet Ruby 7. Uczestnik wielu zgrupowań, turniejów oraz Mistrzostw Europy Rugby 7 kobiet.

 

Prowadzi własny gabinet „Mateusz Olasek fizjoterapia & metody specjalne” mieszczący się w Łodzi, w którym zajmuje się głównie metodami specjalnymi (pacjenci neurologiczni, ortopedyczni, sportowcy).

Aleksandra Zienowicz-Wielebska – psycholog sportowy 

OLA (19) 72dpi.jpg

Psycholog pracująca w sporcie oraz filmie. Absolwentka psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz studiów podyplomowych Psychologia w Sporcie Pozytywnym na Uniwersytecie SWPS WZ. Sopot.  


Członek Zespołu Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychologii Pozytywnej. Certyfikowany Psycholog Sportu II Klasy Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz rekomendowany Psycholog Polskiego Komitetu Olimpijskiego (2015 r., 2017 r.).

W roku akademickim 2019/2020 prowadziła fakultet pt. „Zastosowanie treningu mentalnego w sporcie, filmie i biznesie”, z kolei w roku 2020/2021 prowadzi zajęcia pt. „Wprowadzenie do psychologii sportu – wybrane zagadnienia” na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Wykładowca na studiach podyplomowych „Psychologia sportu - w nurcie Sportu Pozytywnego” oraz „Psychologia sportu dzieci i młodzieży" na Uniwersytecie SWPS. 


Od kilku sezonów związana z drużyną superligi piłki ręcznej kobiet Młyny Stoisław Koszalin. Współpracuje z Akademią Leszka Blanika AZS AWFiS w Gdańsku. W ramach praktyki indywidualnej specjalizuje się w pracy z zawodnikami i trenerami sportów walki. Dodatkowo współpracuje z zawodnikami, którzy trenują m.in.: gimnastykę sportową, pływanie, piłkę nożną, żeglarstwo czy jeździectwo. 

Współprowadzi Fundację Sportu Pozytywnego, w której realizuje projekty edukacyjne i  szkoleniowe. Z zespołem fundacji napisała „Poradnik Pozytywnego Trenera – Model i7W w Sporcie”.

Doktorantka na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego, temat pracy poświęcony jest funkcjonowaniu filmowców: "Systemy wartości i style przywództwa reżyserów oraz producentów a dobrostan i motywacja osiągnięć członków zespołu filmowego".

  

Adres www: http://www.aleksandrazienowicz.com/.