G-5KMC2RV5EM
 

"PRACA. ZDROWIE. EKONOMIA." – Prasówka dla zdrowia

"W Zdrowej Firmie pracownicy czują się zaopiekowani i są zdrowsi. Dzięki temu skuteczniej osiągają cele biznesowe." – Raport Medicover Praca. Zdrowie. Ekonomia. Perspektywa 2021W sieci pojawił się bardzo ciekawy raport potwierdzający słuszność naszych działań podjętych w ramach kampanii AQUA SPEED na zdrowie. Nasi eksperci przewidzieli, jakie skutki niosą ze sobą zaniedbania zdrowotne wynikające z ograniczeń wdrożonych podczas pandemii.

  • dysfunkcje układu ruchu

  • problemy psychiczne pracowników

... to wszystko składa się na niezbyt ciekawy obraz zdrowia społeczeństwa, które wymaga natychmiastowego wsparcia.


Zachęcamy pracodawców do zapoznania się z raportem, a następnie wdrożenie profilaktyki zdrowotnej, której częścią może być zdecydowanie aktywność w wodzie oraz pływanie.


W AQUA SPEED wdrożyliśmy program dla pracodawców, którzy chcą wspierać swoich pracowników w decyzji rozpoczęcia aktywności fizycznej. Zachęcamy do kontaktu z doradcą, który przygotuje "pakiety dla zdrowia" do aktywności w wodzie dla dowolnej grupy pracowników. Polecamy również podjęcie "wyzwania dla zdrowia" czyli udziału firmowych drużyn w zawodach AQUA SPEED open water 2022.Przeczytaj "Jakie dysfunkcje mogą się pojawić, a jakie pojawią się na pewno?" artykuł przygotowany w ramach kampanii "AQUA SPEED na zdrowie"


Przeczytaj "Pływanie a pandemia..." artykuł przygotowany w ramach kampanii "AQUA SPEED na zdrowie"

Źródło: Raport Medicover Praca. Zdrowie. Ekonomia. Perspektywa 2021


Nowy cykl "Prasówka dla zdrowia", w ramach którego przedstawiamy ciekawe, ważne teksty z internetu, pracy, telewizji dotyczące zdrowia i dobrostanu w kontekście aktywności fizycznej. Chcemy zachęcać do aktywności w każdej formie, ponieważ wierzymy, że ruch to zdrowie. Oczywiście pływanie i aktywność w wodzie to nasz "konik", dlatego zachęcamy przede wszystkim do tej formy ruchu i aktywności!

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie