G-5KMC2RV5EM
 
Grafika-AS-new2.jpg

Pakiet dla zdrowia

"Pakiet dla zdrowia" dla Twoich pracowników

Pracujesz w HR, odpowiadasz za dobrostan pracowników i pojęcie well being nie jest Ci obce. Jesteś szefem, szefową, którzy dbają o swój zespół.

 

Jeżeli poziom aktywności fizycznej/sportowej w twojej firmie nie jest satysfakcjonujący. Twój zespół nie do końca efektywnie wykorzystuje karty typu multisport. Jeśli potrzebujesz pozytywnego impulsu do aktywizacji sportowo–zdrowotnej pracowników. To kampania "AQUA SPEED na zdrowie" jest również dla Ciebie! 

Skorzystaj z „pakietu dla zdrowia":

  1. 20% rabat na zakup sprzętu AQUA SPEED dla Twoich pracowników do codziennego treningu czy aktywności w wodzie.

  2. Pakiet zaproszeń do udziału w zawodach AQUA SPEED Open Water Series dla pracowników oraz ich rodzin.

Zorganizuj niezapomniany „piknik dla zdrowia” swoich pracowników oraz ich rodzin?

Wyposaż pracowników w podstawowy pakiet sportowy?

Stwórz drużynę firmową i przyjedźcie razem na zawody AQUA SPEED Open Water Series!

 

Na terenie miasteczka zawodów udostępnimy miejsce na zorganizowanie strefy dla startujących pracowników oraz rodzin. Możecie ją dowolnie zagospodarować, stawiając namiot firmowy, leżaki, banery, flagi inne gadżety identyfikujące firmę.

Zabawa, rywalizacja, wspólne spędzanie czasu na powietrzu to bardzo ważny element budowania odporności i profilaktyki zdrowotnej! To będzie fantastyczny piknik dla zdrowia.

Jeżeli postanowisz wyposażyć swoich pracowników w sprzęt do pływania i aktywności w wodzie, możesz skorzystać z porady oraz profesjonalnego wsparcia naszej ekspertki.

 

Magda doradzi jak dopasować sprzęt AQUA SPEED do aktywności, jaki wybrać asortyment, aby zadowolić pracowników oraz optymalnie wykorzystać przeznaczony na to budżet.

 

Wybrany sprzęt można obrandować marką Twojej firmy – zapytaj o taką możliwość. 

Zadzwoń +48 605 073 443 bądź napisz do: maciek

Zadzwoń +42 218 50 99 wew. 109 bądź
napisz do:
 Magda Nowicka

Producent sprzętu pływackiego AQUA SPEED

PPHU SPORTEX

ul. Obywatelska 157
94-104 Łódź, Polska

 

Skontaktuj się z nami:

+48 42 218 50 99

E-mail: info

Wykorzystaj!

Rabat 20% 

Rabat dostępny na unikalnej stronie AQUA SPEED uprawnia do 20% zniżki na cały asortyment do pływania i aktywności w wodzie.

Kliknij i przekaż unikalny link do strony AQUA SPEED w mailingu wewnętrznym, newsletterze, biuletynie firmowym wraz "poradami dla zdrowia" 

 

Każdy pracownik, jego rodzina i przyjaciele przy zamówieniu sprzętu na www.aquaspeed.com.pl automatycznie otrzymuje 20% rabat na cały asortyment do pływania i aktywności w wodzie w naszym sklepie internetowym.